I razred - TEST I EKSPERIMENTALNE VEŽBE

Plasman

Ime i prezime učenika

Naziv škole

Mesto

Ime i prezime mentora

Rang

1.

Aleksandra Dimić

Matematička gimnazija

Beograd

Anika Vlajić

I

2.

Bojana Damnjanović

Gimnazija u Obrenovcu

Obrenovac

Ružica Kovačević

II

3.

Nebojša Prijović

Pribojska gimnazija

Priboj

Brana Stančić

II

4.

Aleksandar Đorđević

Gimnazija «Bora Stanković»

Niš

Zorica Taškov

III

5.

Mladen Bugarčić

Gimnazija

Čačak

Zora Ostojić

III

6.

Miloš Jovanović

Gimnazija

Prokuplje

Milena Mladenović

IV

II razred - TEST I EKSPERIMENTALNE VEŽBE

Plasman

Ime i prezime učenika

Naziv škole

Mesto

Ime i prezime mentora

Rang

1.

Nevena Arsenović

Gimnazija u Obrenovcu

Obrenovac

Ružica Kovačević

I

2.

Marija Zorić

Gimnazija

Čačak

Radojka Milivojević

II

3.

Igor Prlina

Zemunska Gimnazija

Zemun

Svetlana Perović

III

4.

Natalija Tatić

Gimnazija "Bora Stanković"

Niš

Ivana Tonsa

IV

5.

Filip Spasojević

Gimnazija «Josif Pančić»

Bajina Bašta

Nadežda Čitaković

V

6.

Filip Mladenović

Medicin. škola «Dr M. Hadžić»

Niš

Svetlana Jeftić

VI

 

III i IV razred - TEST I EKSPERIMENTALNE VEŽBE

Plasman

Ime i prezime učenika

Naziv škole

Mesto

Ime i prezime mentora

Rang

1.

Vladimir Paunović

Medicinska škola

Užice

Slađana Basurović

I

2.

Vladimir Prokopović

Gimnazija

Leskovac

Predrag Stoiljković

II

3.

Marko Spasić

Gimnazija

Kruševac

Radava Stanojkov

II

4.

Miloš Baljozović

Gimnazija

Leskovac

Predrag Stoiljković

II

5.

Jelena Konstantinović

XII beogradska gimnazija

Beograd

Milosav Đorđević

II

6.

Luka Novković

XII beogradska gimnazija

Beograd

Milosav Đorđević

II

7.

Danica Marinković

Gimnazija "Bora Stanković"

Niš

Zorica Taškov

II

8.

Ljubica Ljubisavljević

XII beogradska gimnazija

Beograd

Milosav Đorđević

II

9.

Stevan Vlajin

Gimnazija "Bora Stanković"

Niš

Zorica Taškov

III

10.

Dušan Kolarski

Gimnazija

Smederevo

Persida Mrdaković

III

11.

Aleksandra Dumić

Srednja škola

Krupanj 

Milija Tešić

III

I i II razred - TEST I ISTRAŽIVAČKI RAD

Plasman

Ime i prezime učenika

Naziv škole

Mesto

Ime i prezime mentora

Rang

1.

Igor Prlina

Zemunska gimnazija

Zemun

Svetlana Perović

I

2.

Marko Popović

IX beogradska gimnazija

Beograd

Milica Mišić

II

3.

Stefan Vučković

Gimnazija

Kuršumlija

Zorica Radoičić

II

4.

Dušan Vlajin

Gimnazija "Bora Stanković"

Niš 

Ivana Tonsa

II

5.

Stefan Đorđević

Gimnazija "Bora Stanković"

Vranje

Smiljana Golubović

II

III i IV razred - TEST I ISTRAŽIVAČKI RAD

Plasman

Ime i prezime učenika

Naziv škole

Mesto

Ime i prezime mentora

Rang

1.

Miloš Baljozović

Gimnazija

Leskovac

Predrag Stoiljković

I

2.

Aleksandra Dumić

Srednja škola

Krupanj

Milija Tešić

II

3.

Vladimir Prokopović

Gimnazija

Leskovac 

Predrag Stoiljković

II

4.

Nikola Rakić

XIII beogradska gimnazija

Beograd

Milena Bojadž

II

5.

Nikola Lijeskić

Medicinska škola

Čačak

Jelena Broćić

II

6.

Danica Marinković

Gimnazija "Bora Stanković"

Niš

Zorica Taškov

II