Rang-lista 2006

Prethodna godina    Sledeća godina

I razred - TEST I EKSPERIMENTALNE VEŽBE

Plasman

Ime i prezime učenika

Naziv škole

Mesto

Ime i prezime mentora

Rang

1.

Igor Prlina

Zemunska gimnazija

Zemun

Svetlana Perović

I

2.

Stefan Vučković

Gimnazija

Kuršumlija

Zorica Radojčić

II

3.

Marko Popović

IX beogradska gimnazija

Beograd

Milica Mišić

II

4.

Nevena Arsenović

Gimnazija

Obrenovac

Ružica Kovačević

III

5.

Marija Zorić

Gimnazija

Čačak

Radojka Milivojević

V

6.

Uroš Divac

Užička gimnazija

Užice

Slavica Veljović

VI

II razred - TEST I EKSPERIMENTALNE VEŽBE

Plasman

Ime i prezime učenika

Naziv škole

Mesto

Ime i prezime mentora

Rang

1.

Vladimir Paunović

Medicinska škola

Užice

Slađana Basurović

I

2.

Stefan Vujčić

Gimnazija "Jovan Jovanović Zmaj"

Novi Sad

Jelena Popović

II

3.

Ljubica Ljubisavljević

XII beogradska gimnazija

Beograd

Milosav Đorđević

III

4.

Maja Bekut

Gimnazija "Isidora Sekulić"

Novi Sad

Mirjana Rašković

IV

5.

Miloš Baljozović

Gimnazija

Leskovac

Predrag Stoiljković

V

6.

Slobodanka Jovašević

Gimnazija

Inđija

Borka Popović

VI

III i IV razred - TEST I EKSPERIMENTALNE VEŽBE

Plasman

Ime i prezime učenika

Naziv škole

Mesto

Ime i prezime mentora

Rang

1.

Robert Lizatović

Gimnazija "Jovan Jovanović Zmaj"

Novi Sad

Branka Vlahović

I

2.

Viktor Čolić

Hemijsko-tehnološka škola "Lazar Nešić"

Subotica

Jelisaveta Kikić

II

3.

Stevan Vlajin

Gimnazija "Bora Stanković"

Niš

Zorica Taškov

III

4.

Ivan Mrkić

XIII beogradska gimnazija

Beograd

Anita Stojčevski

III

5.

Marko Spasić

Gimnazija

Kruševac

Žaklina Miljković

III

6.

Miloš Pešić

Hemijsko-prehrambena i građevinska škola

Pančevo

Nada Naod

III

7.

Vladimir Prokopović

Gimnazija

Leskovac

Predrag Stoiljković

III

8.

Dragana Vasić

XIII beogradska gimnazija

Beograd

Anita Stojčevski

III

I i II razred - TEST I ISTRAŽIVAČKI RAD

Plasman

Ime i prezime učenika

Naziv škole

Mesto

Ime i prezime mentora

Rang

1.

Marko Popović

IX beogradska gimnazija

Beograd

Milica Mišić

I

2.

Anastasija Dojčinović

Medicinska škola

Leskovac

Žarko Bjeletić

II

3.

Stefan Vučković

Gimnazija

Kuršumlija

Zorica Radojičić

III

4.

Branislav Stanković

Gimnazija "Svetozar Marković"

Niš

Olga Dragojlović, Dušica Miljković

IV

III i IV razred - TEST I ISTRAŽIVAČKI RAD

Plasman

Ime i prezime učenika

Naziv škole

Mesto

Ime i prezime mentora

Rang

1.

Ivan Mrkić

XIII beogradska gimnazija

Beograd

Anita Stojčevski

I

2.

Dragana Vasić

XIII beogradska gimnazija

Beograd

Anita Stojčevski

II

3.

Vladimir Prokopović

Gimnazija

Leskovac

Predrag Stoiljković

II

4.

Marina Ranđelović

Gimnazija "Bora Stanković"

Niš

Ivana Toisa

IV