Rang-lista 2004

    Sledeća godina

Lista najbolje plasiranih učenika I razreda

Test i eksperimentalne vežbe

Plasman

Prezime i ime učenika

Naziv škole

Mesto

Ime i prezime mentora

1.

Ester Tot

Gimnazija «Svetozar Marković»

Subotica

Eva Demek

2.

Danica Marinković

Gimnazija «Bora Stanković»

Niš

Zorica Taškov

3.

Jelena Konstantinović

XII beogradska gimnazija

Beograd

Milosav Đorđević

4.

Vladimir Prokopović

Gimnazija

Leskovac

Predrag Stoiljković

5.

Marko Spasić

Gimnazija

Kruševac

Đuja Dunjić

6.

Angelina Totović

Prva kragujevačka gimnazija

Kragujevac

Mica Đorović

Lista najbolje plasiranih učenika II razreda

Test i eksperimentalne vežbe

Plasman

Prezime i ime učenika

Naziv škole

Mesto

Ime i prezime mentora

1.

Živojin Šuštran

XIII beogradska gimnazija

Beograd

Mirjana Tešić

2.

Viktor Čolić

HTSŠ «Lazar Nešić»

Subotica

Nataša Nikoloski

3.

Ivan Mrkić

XIII beogradska gimnazija

Beograd

Mirjana Tešić

4.

Milan Milovanović

Druga kragujevačka gimnazija

Rača

Snežana Kojadinović

5.

Miloš Matković

Gimnazija «J.J. Zmaj»

Novi Sad

Branka Vlahović

6.

Slobodan Mitrović

Gimnazija «J.J. Zmaj»

Novi Sad

Branka Vlahović

Lista najbolje plasiranih učenika III i IV razreda

Test i eksperimentalne vežbe

Plasman

Prezime i ime učenika

Naziv škole

Mesto

Ime i prezime mentora

1.

Ljiljana Stojanović

Gimnazija

Leskovac

Predrag Stoiljković

2.

Milica Milenković

Medicinska škola

Leskovac

Žarko Bjeletić

3.

Marija Denić

Gimnazija «Bora Stanković»

Niš

Zorica Taškov

4.

Vesna Milošević

Medicinska škola «7. april»

Novi Sad

Nada Bebić

5.

Jelena Ranđelović

Medicinska škola «Sestre Ninković»

Kragujevac

Dejana Dimitrijević

6.

Nikola Ranković

Gimnazija «Ruđer Bošković»

Beograd

Tatjana Nedeljković

Lista najbolje plasiranih učenika I i II razreda

Test i istraživački rad

Plasman

Prezime i ime učenika

Naziv škole

Mesto

Ime i prezime mentora

1.

Miloš Stanojević

Gimnazija «Bora Stanković»

Vranje

Smiljana Golubović

Lista najbolje plasiranih učenika III i IV razreda

Test i istraživački rad

Plasman

Prezime i ime učenika

Naziv škole

Mesto

Ime i prezime mentora

1.

Marija Denić

Gimnazija «Bora Stanković»

Niš

Zorica Taškov

2.

Miloš Trajković

Gimnazija «Bora Stanković»

Vranje

Smiljana Golubović

3.

Vesna Milošević

Medicinska škola «7. april»

Novi Sad

Nada Bebić

4.

Ivan Savić

HTŠ «Božidar Đ. Kukar»

Leskovac

Vesna Nikolić

5.

Ana Kekić

Gimnazija «Bora Stanković»

Bor

Slobodanka Ignjatović